Image

Dzintars — lielākais un senākais parfimērijas un kosmētikas ražotājs Ziemeļeiropas valstīs. Kopš pirmssākuma 1849. gadā uzņēmums ir uzkrājis milzīgu pieredzi un šodien ir cienījams kosmētikas industrijas pārstāvis pasaulē.

Uzņēmumā ir mūsdienīgākās iekārtas, savi izpētes centri un unikālas laboratorijas: mikrobioloģijas un testēšanas laboratorijas, smaržu un kosmētisko līdzekļu izstrādes laboratorijas un augu ekstraktu izgatavošanas laboratorija. Dzintars lepojas ar augsti kvalificētiem darbiniekiem – parfimēriem, ķīmiķiem, mikrobiologiem un dizaineriem. Uzņēmuma darbinieku vidū ir arī ārsti – dermatologs, oftalmologs un toksikologs, kas piedalās jauno produktu izstrādē. Jaunie produkti tiek testēti pēc īpašas metodikas uzņēmuma instrumentālajā laboratorijā.

Par augsta līmeņa uzņēmumu liecina starptautiskie standarti:

ISO 22716 GMP Cosmetic (Labas Ražošanas prakse);
ISO 17025 (laboratoriju kompetence);
ISO 9001 (menedžmenta kvalitātes sistēma);
ISO 14001 (ekoloģiskā menedžmenta sistēma).

Par augsto produkcijas kvalitāti liecina liels skaits apbalvojumu, starp kuriem ir zelta medaļas izstādēs Briselē, Čikāgā, Parīzē. 2007. gadā par lielu patentu skaitu uzņēmums saņēma Pasaules Intelektuālā Īpašuma Organizācijas WIPO (Apvienoto Nāciju Organizācijas specializētā iestāde) visprestižāko apbalvojumu Trophy for Innovative Enterprises – zelta medaļu un diplomu.

Viens no uzņēmuma galvenajiem principiem izmantot tikai dabiskas izcelsmes izejvielas. Lai nodrošinātu kosmētikas augsto efektivitāti, augi no kuriem tiek iegūti ekstrakti tiek iepirkti to dzimtenēs – alveja Meksikā, žeņšeņs no Ķīnas, altajas smiltšērkšķis Altajā. Ekstrakti tiel izgatavoti pēc īpaši maigas tehnoloģijas.

Dzintars produkcijas katalogā ir vairāk kā 1000 dažādu veidu un nosaukumu kosmētikas un parfimērijas izstrādājumu, dažādās cenu kategorijās:

ķermeņa, sejas un matu kopšanas līdzekļi;
dekoratīvā kosmētika;
parfimērija sievietēm un vīriešiem.

Latvijā uzņēmumam Dzintars pieder 50 firmas veikali. Ārpus Latvijas uzņēmums nemitīgi paplašina franšīzes veikalu tīklu, šobrīd to skaits jau ir pārsniedzis 80 veikalu.

Uzņēmums strādā arī pēc Private Label / OEM principa un ražo kosmētiku pazīstamām ārzemju firmām.

Uzņēmuma forma ir akciju sabiedrība.

A/S Dzintars var lepoties ar savu ģērboni un himnu. Vienīgais uzņēmums, kura ģērbonis ir reģistrēts Heraldikas komisijā pie Latvijas Valsts prezidenta Kancelejas.