«Dzintars» produkcija tiek piegādāta vairāk nekā 30 pasaules valstīm. Uzņēmuma eksportā lielākā īpatsvarā dominē piegādes uz Baltijas un NVS valstīm, Tuvo Austrumu valstīm, Latīņameriku, Vāciju, Izraēlu, Skandināvijas valstīm, Austrāliju un citām valstīm.

Uz reģioniem, kuros nav firmas zīmola franšīzes veikalu, «Dzintars» produkciju piegādā uzņēmuma vairumtirdzniecības nodaļa. Pateicoties reģionālo distributoru darbam un labi noregulētai loģistikai, lielveikali un veikali, aptiekas un skaistumkopšanas saloni, tirdzniecības tīklu kosmētikas nodaļas priecē «Dzintars» produkcijas pircējus visā pasaulē.

Latvijā «Dzintars» ir tirgus līderis parfimērijas un kosmētikas pārdošanas apjomu ziņā. «Dzintars» produkcija tiek piedāvāta uzņēmuma firmas veikalu tīklā, kā arī visos specializētajos tirdzniecības tīklos, lielveikalu kosmētikas nodaļās, skaistumkopšanas salonos un citās tirdzniecības vietās valstī.

Uzņēmuma vairumtirdzniecības nodaļā ir atsevišķas struktūrvienības, kuras nodarbojas ar produkcijas vairumtirdzniecību Latvijas vietējā tirgū un eksporta tirgos dažādos pasaules reģionos.

Image

Kontakti vairumtirdzniecības nodaļā:

-  vairumtirdzniecība Latvijā, tālr.: +371 67614825
E-mail: julija.rakovska@dzintars.lv

-  vairumtirdzniecības piegādes uz Krieviju un NVS valstīm, tālr.: +371 67623925
E-mail: jekaterina.kochetkova@dzintars.lv

-  vairumtirdzniecības piegādes uz Ķīnu, Rietumeiropas, Tuvo Austrumu, Latīņamerikas un citām valstīm, tālr.: +371 67103965
E-mail: david.safronov@dzintars.lv