H.A.Brieger tiešsaistes veikals

PRIVĀTUMA POLITIKA

Lai izpildītu kosmētikas produktu tiešsaistes veikala www.dzintars.lv, turpmāk - "Dzintars E-veikals", ko pārvalda SIA "H.A.Brieger", reģistrēts ar reģistrācijas numuru 41503040345, ar reģistrēto adresi Malu iela 30, Rīga, LV-1058, Latvija, turpmāk - "H.A.Brieger", apņemšanos cienīt un aizsargāt klientu privātumu un jo īpaši mums uzticētos personīgos datus, esam sagatavojuši šo Privātuma politiku.

Privātuma politika skaidro, kādu informāciju Dzintars E-veikals vāc par jums, kā šī informācija tiks izmantota un jūsu tiesības attiecībā uz jūsu personīgās informācijas izmantošanu un aizsardzību.

Šī Privātuma politika satur noteikumus, kurus ir jāievēro visiem mūsu klientiem.

Ja Klients ir apmeklējis Dzintars E-veikalu un/vai iegādājies jebkādus mājaslapā piedāvātos produktus, tiks uzskatīts, ka Klients ir izlasījis un piekrīt Privātuma politikai (privātuma politika vienlīdz attiecas gan uz reģistrētiem lietotājiem, gan arī uz klientiem, kas mūsu produktus iegādājas kā viesi).

Ja jūs nepiekrītat šīs Privātuma politikas nosacījumiem, jums nav atļauts apmeklēt Dzintars E-veikalu, reģistrēties vai iegādāties jebkādus mājaslapā piedāvātos produktus.

Privātuma politika ir neatņemama mūsu Noteikumu un nosacījumu daļa.

Sīkfaili

Apmeklējot Dzintars E-veikalu, sīkfaili ļauj piekļūt datiem par lietotāja ierīci, IP adresi, pārlūkprogrammu, apmeklētās vietnes un to apmeklējumu ilgumu. Nepieciešamie sīkfaili neļauj iegūt lietotāja personīgās identifikācijas datus un beidzas sesijas beigās, kad aizverat pārlūkprogrammu. No sīkfailiem iegūto informāciju izmantojam tikai tehniskiem nolūkiem un mājaslapas apmeklētības mērīšanai. Šo sīkfailu izmantošanas tiesiskais pamats ir nodrošināt mājaslapas tehnisko darbību un uzlabot tās funkcionalitāti.

Jebkuri sīkfaili tiek uzglabāti lietotāja ierīcē tikai ar viņa/viņas informētu piekrišanu (izņemot gadījumus, kad sīkfaili nepieciešami mājaslapas tehniskai darbībai). Apmeklējot Dzintars E-veikalu, tiek parādīts sīkfailu paziņojums, informējot vietnes apmeklētājus par sīkfailu izmantošanu. Turpinot izmantot mājaslapu, Klients apstiprina, ka ir izlasījis sīkfailu politiku un piekrīt mūsu sīkfailu izmantošanai šajā mājaslapā. Tādējādi, sīkfailu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana un sīkfaili tiek glabāti tīmekļa pārlūkprogrammā līdz to izdzēšanai. Sīkfaili tiek izmantoti Dzintars E-veikala funkcionalitātes nodrošināšanai un informācijas vākšanai par visbiežāk apmeklētajām vietnēm, lai labāk izprastu jūsu vajadzības un reklamētu un veicinātu dažādus H.A.Brieger produktus.

Ja jūs atteiksieties no sīkfailiem, dažas mājaslapas funkcijas var būt nepieejamas vai nedarboties pareizi.

Jūs varat mainīt, pārvaldīt vai dzēst savas pārlūkprogrammas sīkfailu iestatījumus. Papildinformāciju par to, kā kontrolēt sīkfailus, atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas, lūdzu, skatiet: www.aboutcookies.org.

Gadījumā, ja jums ir jautājumi par sīkfailu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums, nosūtot e-pastu: e-shop@dzintars.lv

Personas dati

Mēs vācam un apstrādājam tikai tos personīgos datus, kas nepieciešami mērķiem, kuriem dati tiek apstrādāti.

Apmeklējot Dzintars E-veikalu, H.A.Brieger var vākt, uzglabāt un izmantot šādus personīgos datus:

Lai reģistrētos Dzintars E-veikalā: vārds, uzvārds, e-pasta adrese. Reģistrēta lietotāja konts tiek izmantots kā informācijas avots un komunikācijas līdzeklis attālinātā līguma noslēgšanai.

Iepērkoties Dzintars E-veikalā: vārds, uzvārds, mobilais tālruņa numurs, piegādes metode, piegādes adrese, maksājuma veids, maksājuma dati.

Lai iegādātos dāvanu karti Dzintars E-veikalā: saņēmēja vārds, uzvārds un e-pasta adrese.

Lai pierakstītos Dzintars E-veikalā un pierakstītos uz jaunākajām ziņām: Klienta e-pasta adrese.

Katru reizi, apmeklējot Dzintars E-veikalu: informācija par Klienta ierīci, apmeklējumiem un pirkumiem, kas veikti Dzintars E-veikalā, ieskaitot IP adresi, laiku un datumu, kad pierakstījāties Dzintars E-veikalā.

Jebkura cita informācija, ko Klients sniedz apmeklējot Dzintars E-veikalu, veicot pirkumu vai sazinoties ar mums.

Klientu atsauksmes (virsraksts un teksts) par pirkumiem var tikt izmantotas un parādītas pie attiecīgā kosmētikas produkta vai apkopotas atsevišķā sadaļā. H.A.Brieger var sazināties ar Klientu saistībā ar kosmētikas produktiem, par kuriem Klients ir atstājis atsauksmi.

Personas datu izmantošana

Jebkuri personīgie dati tiek izmantoti tikai tam nolūkam, kādam tie ir sniegti no Klienta puses – pirkumu apstrādei un piegādei, informācijas sniegšanai un saņemšanai vai jebkuram citam konkrētam mērķim un tikai tādiem mērķiem, kā norādīti šajā Privātuma politikā.

Mēs varam izmantot Klienta personīgos datus, lai:

dotu Klientam iespēju izmantot Dzintars E-veikalu un mājaslapā piedāvātos pakalpojumus;

noslēgtu un izpildītu līgumu ar Klientu;

piegādātu preci, kas iegādāta Dzintars E-veikalā;

nodrošinātu Klientam iespēju atgriezt preci, kas iegādāta no Dzintars E-veikala;

izrakstītu rēķinus un faktūras;

vāktu un apstrādātu maksājumus;

sūtītu paziņojumus un apmaiņas paziņojumus ar Klientu;

pārskatītu pasūtījumu vēsturi;

sūtītu Klientam mārketinga un klientu saziņas ziņas un citu pakalpojumu saistītu informāciju, ko uzskatām par nepieciešamu Klientam (Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkurā laikā varat atteikties no šādas informācijas saņemšanas, nosūtot attiecīgu atteikuma pieprasījumu uz e-shop@dzintars.lv vai noklikšķinot uz saites zem saziņas).

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?

Mēs glabājam jūsu personīgos datus tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu to vākšanas mērķi vai lai izpildītu juridisku pienākumu.

Datu atklāšana

Vāktā Klienta informācija un personīgie dati tiek atklāti tikai mūsu darbiniekiem un sadarbības partneriem, kuriem ir pienācīgi pilnvaroti piekļūt un izmantot šādu informāciju un kuriem dati nepieciešami attiecīgā pakalpojuma nodrošināšanai.

Mēs varam atklāt Klienta privātos datus arī gadījumā, ja:

mums ir likumīgs pienākums atklāt šādu informāciju;

mums ir nepieciešams aizsargāt mūsu tiesības un intereses (ieskaitot šādas informācijas atklāšanu trešajām personām parādu piedziņas nolūkos).

Nevieni personīgie dati netiek atklāti trešajām personām jebkādiem mērķiem, kas nav skaidri norādīti Privātuma politikā.

Personas datu drošība

Mēs apstrādājam Klientu personīgos datus saskaņā ar Latvijas Republikas un ES datu apstrādes likumiem un datu aizsardzības noteikumiem.

Lai nodrošinātu Klienta personīgo datu aizsardzību, mēs izmantojam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas nodrošina personīgo datu drošību, ieskaitot aizsardzību pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, modificēšanu, atklāšanu vai citu nelikumīgu apstrādi.

Ja Klients ir zaudējis vai aizmirsis savu paroli, viņš/viņa var to attālināti atiestatīt, izmantojot rīku "Aizmirsi paroli", lai to atiestatītu un saņemtu jaunu paroli caur e-pastu.

Personīgo datu pārraide pār internetu vispārīgi tiek uzskatīta par nedrošu, un mēs nevaram garantēt datu drošu pārraidi pār internetu.

Klienta piekrišana un tiesības

Reģistrējoties lietotāja kontā ar Dzintars E-veikalu vai citādi izmantojot mūsu pakalpojumus, tostarp iegādājoties mūsu produktus, Klients apstiprina, ka ir izlasījis šo Privātuma politiku un piekrīt tās noteikumiem un dod mums tiesības vākt, uzglabāt, sakārtot, izmantot un apstrādāt visus Klienta personīgos datus, kas minēti šeit un kas mums nodoti, izmantojot Dzintars E-veikalu mērķiem, kas norādīti šajā Privātuma politikā.

Klientam jebkurā laikā ir tiesības saņemt informāciju par Klienta personīgajiem datiem, kas mums ir pieejami, nosūtot attiecīgu pieprasījumu caur e-pastu: e-shop@dzintars.lv. Klients var arī pieprasīt dzēst vai labot savus personīgos datus vai atsaukt piekrišanu personīgo datu apstrādei.

Ja Klientam ir bažas, ka ir pārkāptas viņa/viņas privātuma tiesības, lai risinātu šo jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums elektroniski caur: e-shop@dzintars.lv. Klients var arī iesniegt sūdzību ES Datu aizsardzības iestādei, balstoties uz viņa pastāvīgo dzīvesvietu. Saiti uz valstu datu aizsardzības iestāžu sarakstu var atrast šeit: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

Ja personīgie dati tiek dzēsti pēc Klienta pieprasījuma, mēs saglabājam tikai tādas informācijas kopiju, kas nepieciešama, lai aizsargātu mūsu vai trešās personas likumīgās intereses, izpildītu oficiālo iestāžu rīkojumus, atrisinātu strīdus, risinātu jautājumus vai izpildītu jebkuru līgumu starp mums un Klientu.

Atbildība

Ja jūs reģistrējaties mūsu mājaslapā, jūs esat atbildīgs par sava paroles, lietotāja datu un citu darbību, tostarp datu, ko jūs pārsūtāt, veicot pasūtījumu Dzintars E-veikalā, konfidencialitātes uzturēšanu. Ja Dzintars E-veikala pakalpojumus izmanto jebkura trešā persona, izmantojot Klienta reģistrācijas datus, mēs uzskatīsim, ka datus ir pārsūtījis un izmantojis Klients.

Klients ir atbildīgs par sniegto datu pareizību, precizitāti, pilnīgumu. Gadījumā, ja notiek jebkādas izmaiņas jebkurā iepriekš sniegtajā datā (kontaktu detaļās), lūdzu, atjauniniet savu reģistrētā lietotāja profilu attiecīgi.

Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies sakarā ar Klienta sniegto datu neprecizitāti vai nepilnību vai viņa/viņas neveiksmi paziņot mums par jebkādām sniegto datu izmaiņām.

Privātuma politikas izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunināt vai mainīt Privātuma politiku. Tāda atjaunināta vai modificēta Privātuma politika stājas spēkā, kad tā tiek publicēta Dzintars E-veikala mājaslapā.

Maksājumu apstrāde

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

Kontaktinformācija

Gadījumā, ja jums ir jautājumi par šo Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu datu pārzini:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SIA "H.A.Brieger"

Adrese Malu iela 30, Latvija, LV-1058

E-pasts: e-shop@dzintars.lv

Tālrunis: +371 20042863

Publicēts: 04.03.2021

Pēdējās izmaiņas: 04.03.2021Grozs
Pieslēgties

Nav konta?