LEĢENDĀRS KOSMĒTIKAS ZĪMOLS NO LATVIJAS

VĒSTURE

Uzņēmuma Dzintars vēsture aizsākās 19. gadsimta vidū H.A.Brieger rūpnīcā, kas atradās Rīgā, Stabu ielā. Šis vēsturiskais uzņēmums tagad ir pazīstams kā Dzintars.

SASTĀVDAĻAS

Dzintars ir attīstījies un uzlabojis savus produktus, lai tie būtu dabīgāki, kvalitatīvāki un iemiesotu visjaunākos zinātnes sasniegumus - visos produktos ir vismaz 95% dabīgu sastāvdaļu.

DZINTARS ŠODIEN

Kopš 2020.gada zīmola Dzintars īpašnieks ir SIA H.A.Brieger. Uzņēmuma un ražotnes nosaukums ir mainīts uz vēsturisko - H.A.Brieger - bet kosmētikas produktiem saglabāts leģendārais nosaukums - Dzintars.

2021. gada martā, neilgi pēc zīmola un leģendārās ražotnes pāriešanas esošo īpašnieku rokās, iemīļotie un atjaunotie zīmola produkti bija pieejami veikalu plauktos Latvijā, drīzumā sekoja Lietuva un Igaunija, kā arī Gruzija.

Pircējiem atkal kļuva pieejami leģendārie Dzintars lūpu balzami, matu kopšanas līdzekļi, saules aizsarglīdzekļi, dušas želejas un roku ziepes, kā arī savulaik populārais universālais krēms “Niveja”, kas ieguva jaunu nosaukumu “Nīca”.

Kopš 2022.gada sortimentā pieejamas arī divas augstvērtīgas zobu pastu līnijas, kas izstrādātas Dzintars laboratorijā, piedaloties savas jomas labākajiem speciālistiem. Tās jau saņēmušas Latvijas vadošo zobārstu un zobu higiēnistu atzinību un ir straujāk augošā kategorija sortimentā.

2022 .gada nogalē tirgū tika palaista unikāla ķermeņa produktu kopšanas kolekcija Hypno Pharma - relaksācijas rituāliem un labākam miegam.
Pašlaik izstrādes procesā ir vairāk kā 10 jauni produkti, kurus plānots ieviest tirdzniecībā 2024.gada laikā.

KVALITĀTE

Mēs izstrādājam produktus, izmantojot visjaunākos zinātnes sasniegumus, lai to sastāvs būtu vairāk nekā 95% dabīgāks.

SKAIDRĪBA

Dzintars produkti runā paši par sevi - tie ir tīri un vienkārši savā būtībā

VISIEM

Mēs radām produktus, kas piemēroti visām paaudzēm - gan sievietēm, gan vīriešiem, kā jauniem tā vecāka gadaa gājuma cilvēkiem. Jebkurš ir Dzintara cilvēks!

PRIEKS

Pozitīvisms, krāsains un dzīvespriecīgs - iepakojumos un komunikācijā. Prieka un iedveesmas avots tas ir zīmols Dzintars.

Grozs
Pieslēgties

Nav konta?